دوشنبه , ۲۸ آبان ۱۳۹۷

کُری‌خوانی سرمربی ویتنام برای نماینده ایران/ مس باید از ما بترسد!

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم های فوتسال مس سونگون ایران و تای‌سون‌نام ویتنام فردا یکشنبه در فینال فوتسال جام باشگاه های آسیا به میزبانی اندونزی به مصاف هم خواهند رفت.

میگوئل رودریگو سرمربی تیم فوتسال تای‌سون‌نام ویتنام قبل از این مسابقه به رموز موفقیت تیمش اشاره کرد و برای نماینده ایران کری خواند.

رودریگو گفت: به بازیکنانم اعتماد به نفس دادم. اکثر مربیان تلاش می کنند تا سیستم های هجومی زیادی را در نظر بگیرند ولی برای من ساده است. من فقط یک سیستم دارم. به بازیکنانم مفاهیم زیادی یاد داده ام از جمله حمله، دفاع و واکنش نشان دادن به هر موقعیت خاص. در نهایت این بازیکنان هستند که تصمیم می گیرند نه من.

سرمربی تیم فوتسال تای‌سون‌نام ویتنام ادامه داد: قبل از بازی با بانک بیروت برای بازیکنانم داستان شکست دادن مایک تایسون توسط ایواندر هالیفیلد بوکسور در سال ۱۹۹۶ را تعریف کردم و این داستان به بازیکنانم الهام بخشید. زمانی که در شروع نیمه دوم با نتیجه ۲ بر یک عقب بودیم، به پنج بازیکن شروع کننده بازی اشاره کردم که داستان را به یاد بیاورید و آنها موفق شدند خیلی سریع دو گل در عرض دو دقیقه به ثمر برسانند.

رودریگو افزود: زمانی که به بازیکنان اعتماد به نفس می دهید و آنها را تحریک می کنید، آنها به هر چیزی که بخواهند می رسند. آنها می توانند اَبَر قهرمان باشند.

سرمربی تیم فوتسال تای سون نام در پایان گفت: من نگران رویارویی با تیم مس سونگون در فینال نیستم. آنها باید از ما بترسند و نگران باشند چرا که قرار است با ابرقهرمان ها رویارو شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *