یکشنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۷

غیبت شکاری و نورافکن تاثیرگذار است/برای حضور در جاکارتا آماده ایم

به گزارش “ورزش تایمز”، زلاتکو کرانچار در حاشیه مراسم بدرقه کاروان ورزش ایران به بازیهای آسیایی که عصر امروز سه شنبه در هتل المپیک تهران برگزار شد با اشاره به وضعیت تیم امید گفت: برگزاری چنین مراسمی برای همه رشته ها زیباست. این مراسم ها باعث ایجاد انگیزه می شود. 

وی ادامه داد: با استفاده از نیروی جوانی و انگیزه ای که وجود دارد تمام توانمان را به خرج خواهیم داد تا موفق باشیم. البته می خواهیم از این بازیهای تجربه بسیار خوبی کسب کنیم چرا که هدف اصلی ما مرحله مقدماتی المپیک توکیو است. 

سرمربی تیم فوتبال امید ادامه داد: اوضاع بسیار خوب است. ما بیست بازیکن را انتخاب کردیم که مطمئنم این بازیکنان با روحیه ای بالا عازم چین خواهند شد و بعد از یک بازی تدارکاتی برابر چین راهی اندونزی می شویم تا آماده مسابقات شویم.

وی در مورد اینکه برخی تیم ها بازیکنانشان را در اختیار تیم امید قرار ندادند گفت: همه باشگاه ها با ما همکاری کردند اما فقط نساجی در مورد یک بازیکن با ما همکاری نداشت. مصوبه ای که هیات رئیسه داشت همه باشگاه ها استقبال کردند و باعث شد ما مشکلی دراین زمینه نداشته باشیم. 

کرانچار در پاسخ به پرسش “ورزش تایمز” در مورد غیبت رضا شکاری و امید نورافکن در فهرست نهایی تیم امید گفت: نبودن دو بازیکن بی کیفیت قطعا تاثیرگذار خواهد بود اما همین بازیکنانی که انتخاب کرده ایم کیفیت بسیار بالایی دارند و امیدوارم بتوانیم با همین بازیکنان که انگیزه بالایی دارند نتایج خوبی کسب کنیم. 

وی در ادامه پاسخ به “ورزش تایمز” در مورد کمبود دیدارهای تدارکاتی تیمش گفت: ما دو بازی تدارکاتی بسیار خوب تیم عراق داشتیم که چند بازیکن بزرگسال داشت. ما در بازی دوم بسیار خوب بازی کردیم و الان آماده ایم که راهی بازیهای آسیایی شویم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *