پنجشنبه , ۲۲ آذر ۱۳۹۷

همه تیم‌ها کم و زیاد برای صعود شانس دارند، حتی ایران

همه تیم‌ها کم و زیاد برای صعود شانس دارند، حتی ایران

رضا حسن زاده در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص دیدار ایران و مراکش اظهار داشت: در این بازی هر اتفاقی ممکن است رقم بخورد و هر نتیجه‌ای ممکن است شکل بگیرد. مراکش قهرمان قاره آفریقا و یکی از تیم‌های خوب حاضر در این جام است اما تیم ما هم حریف دست و پا بسته‌ای مقابل آن نیست.

وی افزود: ایران در جام جهانی قبلی و در دیدار مقابل آرژانتین ثابت کرد قادر است دست به هر کار بزرگی بزند. من به شخصه امیدوارم کار خوبی که در جام جهانی قبلی ارائه شد در این جام تداوام پیدا کرده و کامل شود.

ملی پوش سابق کشورمان بیان داشت: این درست است که به ظاهر و روی کاغذ شانس سه تیم دیگر برای صعود به مرحله بعدی بیشتر از تیم ملی ما می باشد، اما اینطور نیست که ما هیچ شانسی برای صعود نداشته باشیم. در این گروه هر چهار تیم کم و زیاد برای صعود شانس دارند فقط همانطور که گفتم شانس بعضی تیم ها کمتر و شانس بعضی تیم ها کمتر است.

مدافع پیشین تیم ملی کشورمان تصریح کرد: فوتبال ورزشی است که اتفاقات و نتایج آن قابل پیش بینی نیست و علت اصلی جذابیت این رشته هم همین است. به تعداد بی شماری تاکنون اتفاقات غیر قابل پیش بینی در فوتبال افتاده که قبل از آن به مخیله هیچ فردی خطور نمی‌کرد.

حسن زاده در پایان گفت: تیم ایران در خطوط جلو بازیکنان خیلی خوبی دارد که قادرند مقابل بهترین مدافعان دنیا خودی نشان دهند. در کار دفاعی هم به طور کلی تیم ما ساختار دفاعی خیلی خوبی دارد و سازمان دفاعی ما بقدری مستحکم است که اگر اشتباهات فردی صورت نگیرد می‌توانیم انتظار سورپرایزهایی را در جام جهانی داشته باشیم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *