سه شنبه , ۱ آبان ۱۳۹۷

والیبال نشسته ایران قهرمان آسیا شد/ افزایش طلاهای کاروان ایران



به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران در فینال بازی های پارا آسیایی جاکارتا به مصاف تیم چین رفت و با نتیجه به پیروزی رسید و قهرمان شد و مدال طلا از آن مردان والیبال نشسته ایران شد.

ست نخست این دیدار با امتیاز گیری تیم ایران شروع شد اما تیم چین سعی می کرد که پایاپای همراه با تیم ایران پیش برود اما شاگردان رضایی توانستند با مهار این تیم ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ پیروز شوند.

ست دوم ملی پوشان کشورمان با توانستند اختلاف امتیاز خود را با چین حفظ کنند و با کسب امتیاز ۸ اولین وقت استراحت فنی این ست را از آن خود کنند و در نهایت شاگردان رضایی این ست را ۲۵ بر ۱۴ پیروز شدند.

ست سوم همانند ۲ ست قبل شاگردان رضایی توانستند برتری خود را به تیم چین دیکته کنند و با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ این پیروز شوند و در مجموع ۳ بر صفر تیم چین را شکست دهند و با کسب عنوان قهرمانی مدال طلای سومین دوره بازی های پارا آسیایی را از آن خود کنند.

مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر هستند:

۱-  شاهین ایزدیار - شنا

۲- ساره جوانمردی - تپانچه ۵۰ متر P۴

۳ - رقیه شجاعی - تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر

۴- علیرضا قلعه ناصری - پرتاب دیسک

۵ - یونس سیفی پور - پرتاب وزنه کلاس F۳۲

۶- شاهین ایزدیار - شنا ۱۰۰ متر آزاد

۷ - امیر جعفری - وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم

۸ - عذرا مهدوی کیا - دوومیدانی ۱۵۰۰ متر

۹ - وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر

۱۰ - مهدی اولاد - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱

۱۱ - محمدرضا احمدی - پرتاب وزنه 

۱۲ - ساره جوانمردی - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱

۱۳ - شاهین ایزدیار - شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰

​۱۴ - فرزاد سپهوند - دوومیدانی - پرتاب دیسک

۱۵ - روح الله رستمی - وزنه برداری دسته ۷۲ کیلوگرم

۱۶ - بتول جهانگیری - پرتاب وزنه کلاس F۳۳

۱۷- حسین خرسند امیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳

۱۸- مهدی اولاد در  پرتاب دیسک کلاس F۱۱

۱۹ - تیم شطرنج استاندارد بانوان

۲۰ - عاطفه نقوی - شطرنج

۲۱ - امید کریمی - شطرنج

۲۲ - علیرضا مختاری - دوومیدانی

​۲۳ - هاشمیه متقیان - دوومیدانی

​۲۴ - وحید نوری - جودو

​۲۵- محمدرضا زندی - تیروکمان کلاس W۱

​۲۶-  احسان موسی نژاد - جودو وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم

۲۷- شاهین ایزدیار - ماده قورباغه ۱۰۰ متر کلاس SB۹

۲۸ - عارف بهاروند - ماده پرتاب وزنه کلاس F۳۶

۲۹ - عارف بهاروند - پرتاب وزنه کلاس F۳۶

۳۰ - شاهین ایزدیار - ۵۰ متر کرال آزاد کلاس S۱۰

​۳۱ - مهناز امینی - پرتاب نیزه

۳۲ - امید ظریف صنایع - ماده دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۳ 

​۳۳ - تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان

۳۴ - آرزو حکیمی - پرتاب وزنه

۳۵- مهدی علیزاده

۳۶- حامد امیری

​۳۷ - تیم ملی والیبال نشسته مردان

نقره:

۱ - بهزاد عزیزی - پرتاب نیزه

۲ - جلیل باقری - پرتاب دیسک

۳ - یوسف یوسفی - وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم

۴ - علی اصغر جوانمردی - پرتاب وزنه

۵ - جاوید احسانی شکیب - پرتاب دیسک

۶ - علی الفت نیا - دو و میدانی ۲۰۰ متر

۷ - زهرا صالحی - پرتاب نیزه

۸ - هاجر صفرزاده - دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲

۹ - نورمحمد آرخی - ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱

۱۰ - سامان پاکباز - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه

​۱۱ - سمیرا ارم - تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱

۱۲- هاشمیه متقیان - پرتاب نیزه کلاس ادغامی F۵۵/۵۶ 

۱۳- مختاری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳

​۱۴ - صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F۳۴ 

۱۵- زهرا نعمتی در ریکرو 

۱۶ - فریبا زنده بودی - شطرنج

۱۷ - تیم شطرنج مردان

۱۸ - تیم شطرنج بانوان

​۱۹ - اسدالله عظیمی - دوومیدانی

۲۰ - نادر مرادی - وزنه برداری

۲۱ - هاشم رستگاری - دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷

۲۲- تیم ملی والیبال نشسته بانوان

​۲۳- جلیل باقری

برنز:

۱ - سیدعرفان حسینی - پرتاب نیزه

۲ - زهرا برناکی - پرش طول

۳ - حسن جانفشان - تنیس روی میز

۴ - حامد امیری- پرتاب دیسک

۵ - میثم بنی طبا - جودو ۶۰ کیلوگرم

۶ - رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم

۷ - علی امیدی – دو و میدانی

۸ - امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر

۹ - داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر

​۱۰ - احمد اجاقلو - دوومیدانی - ۲۰۰ متر

۱۱ - عذرا مهدوی کیا - پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳

۱۲ - سولماز بازرگان - پرتاب دیسک

​۱۳ - مسعود حیدری - کلاس F۱۲ پرتاب وزنه

​۱۴ - حمزه محمدی - وزنه برداری

​۱۵ - مهدی علیزاده - پرتاب وزنه 

​۱۶ - امید ظریف - دوومیدانی

​۱۷- حسین خرسندامیری - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳

۱۸- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F۱۱

۱۹ - فاطمه برقول - شطرنج

۲۰ - لیلا زارع زاده - برنز

​۲۱ - شطرنج نابینایان گروه B۱  آقایان

۲۲ - مجید کاکوش - تیراندازی با کمان

۲۳ - قاسمی - دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷

۲۴ - فرهاد کهریزی - دوی ۴۰۰ متر کلاس T۳۶

​۲۵ - هاجر صفرزاده - ماده دوی ۱۰۰ متر بانوان کلاس T۱۲

۲۶ - شیلا حدادی - پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۴/۵۵

۲۷- محسن کائیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *