سه شنبه , ۲۰ آذر ۱۳۹۷

رضایی: جوانان والیبالیست ایران عملکرد خوبی برابر کره داشتندبه گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی،‌ هادی رضایی پس از برتری ۳ بر صفر تیمش مقابل کره جنوبی در چارچوب مسابقات والیبال پاراآسیایی ۲۰۱۸ ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: سطح تیم ملی والیبال ایران بسیار بالاست و ما سعی کردیم در دیدار امروز برابر کره جنوبی از بازیکنان جوان خود استفاده کنیم.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه هر چهار بازیکن جوان تیم موفق عمل کردند که این می‌تواند کمک خوبی برای تیم ایران در رقابت‌های پیشِ رو باشد.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان با اشاره به دیدار فردای تیمش مقابل ژاپن گفت: فردا بازی مشکلی مقابل ژاپن نداریم، اما دیدار مقابل تیم چین کم سخت و دشوار است که امیدواریم هر دو بازی پیش رو را با پیروزی به اتمام برسانیم. 

در ست سوم تیم کره جنوبی پا به پای ملی‌پوشان والیبال کشورمان پیش می‌آمد، اما بعد از وقت استراحتی که رضایی گرفت، ورق برگشت. وی در این مورد خاطر نشان کرد: تیم کره جنوبی در سرویس توانست خوب عمل کند و حتی ۸ بر ۵ از تیم ما پیش افتاد، اما با یک تغییر در روش و تاکتیک تیم مانع از امتیازگیری آنها شدیم و توانستیم ست سوم را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم. این هم به دلیل تاکتیک پذیر بودن بازیکنان تیم ایران بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =