دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷

اردن با پیروزی مقابل عراق چهارم شدبه گزارش "ورزش تایمز"، در روز پایانی مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا ظهر چهارشنبه تیم‌های اردن و عراق در سالن امام خمینی (ره) گرگان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۶۷ بر ۳۸ اردن به پایان رسید.

اردنی‌ها در کوارترهای دوم و سوم به ترتیب با نتایج (۵ - ۲۶) و (۷ - ۲۲) پیروز شدند و عراقی‌ها در کوارترهای اول و چهارم به ترتیب با نتایج (۱۱ - ۱۲) و (۸ - ۱۴) به برتری رسیدند.

در این دیدار تیم اردن با سرمربیگری حاتم طاهر و ترکیب اولیه عیسی خلدون، حسین الکورد، عمر سامر، ادوارد سیزف و عمر حسونه در میدان حاضر شد و تیم عراق با سرمربیگری بلال حاتم و ترکیب اولیه حسین الربایا، حسین المایالی، عبیدا عامر، منجد حیدر و محمد حیدر به میدان آمد.

حسین الکورد از اردن با کسب ۲۳ امتیاز و ۱۱ ریباند (دبل دبل )، چهار پاس گل، یک توپ ربایی، دو بلاک شات و نمره اثرگذاری ۲۹ بهترین بازیکن زمین شد.

پرونده تیم اردن با کسب یک برد، سه باخت و پنج امتیاز با قرار گرفتن در مکان چهارم بسته شد و عراق هم با چهار باخت و چهار امتیاز در مکان پنجم قرار گرفت.

در آخرین دیدار این رقابت‌ها از دقایقی دیگر تیم‌های ایران و سوریه برای کسب مقام دوم این دوره از مسابقات با یکدیگر رقابت می‌کنند.

لازم به ذکر است؛ مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا با حضور تیم‌های ایران، لبنان، سوریه، اردن و عراق، به میزبانی گرگان در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *